Zapewniamy najwyższą jakość i komfort w niskich cenach!

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się producentem mebli tapicerowanych.
Naszą misją jest dostarczanie perfekcyjnie wykonanych i funkcjonalnych mebli w niskich cenach.
Nasze produkty posiadają nowoczesny design oraz wysoką jakość.
Ze szczególną starannością o detale, odpowiadamy na indywidualne potrzeby i wymagania naszych kontrahentów.
Strategią naszej firmy jest budowanie długotrwałych relacji zarówno z naszymi dostawcami jak i odbiorcami.
Zatrudniamy wykwalifikowany i doświadczony personel, wprowadzamy najnowsze technologie, zapewniając najwyższy standard usług.
Ciągły rozwój umożliwiają nam m.in. inwestycje w kapitał ludzi i nowoczesne technologie.
Dzięki temu nasze produkty trafiają do Kontrahentów na całym świecie.
Doskonałe wykończenia, nieprzeciętny design w niskiej cenie to nasze najmocniejsze strony. Dbamy o komfort naszych klientów. Kierujemy się przede wszystkim jakościową obsługą klienta.
Urządzanie wnętrz to nasza pasja! Nasz zespół tworzą miłośnicy dobrego stylu, komfortu i designu. Posiadamy bogate doświadczenie w branży wnętrzarskiej. Doskonale wiemy, że meble, kolory i dodatki, którymi się otaczamy, mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe meble tapicerowane do salonu, sypialni, przedpokoju i pokoju dziecięcego. Ekskluzywne narożniki, wygodne fotele, praktyczne ławki i miękkie pufy wraz z podnóżkami – zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie nie zabrakło mebli wypoczynkowych do żadnego pomieszczenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jesteśmy firmą, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji mebli tapicerowanych.

Zaufaniem obdarzyło nas już tysiące klientów z całej Polski. Meble, które znajdziesz w naszej ofercie, wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Każdy projekt jest skrupulatnie dopracowany. Wiemy, że meble, które tworzą Twój dom, muszą być wielozadaniowe. Dlatego stawiamy na ergonomiczne i multifunkcyjne rozwiązania m.in. wygodne narożniki  i sofy z funkcją spania, czy meble modułowe. Oferujemy także szeroki wybór tkanin i kolorów, które sprawdzą się w nowoczesnym salonie, nastrojowej sypialni czy przytulnym pokoju dziecięcym.